Мобілізація Путіна починає набирати обертів: У Кремлі пригрозили росіянами повністю закрити кордони

На Росії заговорили про повне закриття кордонів РФ, пояснюючи це тим, що “Военкомат жалеть никого не будет: защищать Родину будут все”.

Про закриття кордонів заявив працівник адміністрації кремлівського диктатора Володимира Путіна. За його словами, це зроблять, якщо з Росії почнеться масовий відтік людей.

Також головний військовий комісар Курської області Володимир Родіонов послав росіянами дуже цікавий “заспокійливий” меседж.

Публікуємо мовою оригіналу:

“Военкомат жалеть никого не будет: защищать Родину будут все. Предупреждаю тех, кто будет симулировать болезни сейчас, будет жесткий подход, посмотрите на уголовную ответственность””, – заявив Родіонов.

Також у російських пабліках масово поширюють документ, в якому стверджується, що з завтрашнього дня на дорогах в Росії будуть обладнані стаціонарні пости з представниками військових комісаріатів, для виявлення осіб чоловічої статі з метою виконання указу президента Росії про “Оголошення часткової мобілізації в Російській федерації”. Офіційного підтвердження документа наразі немає.

Вгору