Удар по аеродрому це тільки початок серії ударів по Криму, на черзі Кримський міст – військовий експерт

Знищення аеродрому окупантів в тимчасово окупованому росіянами Криму це було “анонсом” для всіх окупантів, що “далі буде”.

Військовий експерт Олег Жданов зазначає, що у такий спосіб Україна показала, що вона може і буде наносити удари на всю глибину території Криму по мірі досяжності нашої зброї.

“У РФ, а, в першу чергу, в Криму це повинні зрозуміти: ніхто Крим не забув, ніхто його не залишить росіянам. Це – територія України, і ми будемо за неї боротися”, – підкреслив військовий експерт.

Також експерт запевнив, що після отримання відповідних ракет, Кримський міст тепер стає об’єктом номер один для знищення.

“Кримський міст тепер стає об’єктом номер один одразу після появи відповідних ракет в Україні”, – наголосив Жданов.

Як тільки пішли розмови про надання Україні ракет ATACMS, російські загарбники більшу частину російського флоту росіяни з переляку передислокували до Новоросійська.

“Тоді велика частина ескадри передислокувалася до Новоросійська. Це теж хороший сигнал для нас, який говорить про те, що Росія розуміє, що ми будемо її звідти вибивати. Ті ж ракети “Калібр” росіяни вже завантажують тільки в Новоросійську… Тож флот звідти звалив заздалегідь. А що залишилося, звичайно, будемо вибивати”, – заявив експерт.

Вгору